"Wie zich sterfelijk weet, heeft het leven lief: omdat hij het toevallig heeft gekregen en onherroepelijk zal verliezen."
 

Skip Navigation Links.




















In Memoriam

          Recentelijk zijn van ons heengegaan, dat zij mogen rusten in vrede.
voorletterstussenvoegselnaamgeboortedatumsterfdatumleeftijd
Johanna M.M.van denBosch - van Beek17-01-19533-08-201865
Laurentius Zuiderduin25-08-195029-07-201867
Cornelia P.M.van denBerg-van der Voet24-09-192416-07-201893
Jacoba C. Geerlings - Duijndam28-04-192119-06-201897
Gerardus M.L. Duijndam29-05-193310-06-201885
Hennie.terHeide12-06-19509-06-201867
Agatha A.van derVoorn-Stolwijk28-07-19214-05-201896
Jan Postma7-08-19341-05-201883
Anna G.van derSlot - Omlo18-02-193625-04-201882
Leonardus J. Wijnands27-09-192924-03-201888
Hendrika A. Geerlings-van Berkel20-07-192617-03-201891
A.C.van derPoel - vd Berg23-09-193217-03-201885
Johanna M. Hoogewerf - Aarts24-05-19325-03-201885
Barbara A. Brama - Kromhout12-10-19231-03-201894
Catharina M.T.van derHulst-Konijn9-07-192717-02-201890

"Niemand kent het gewicht van de last,
waaronder een ander gebukt gaat."