"Wie zich sterfelijk weet, heeft het leven lief: omdat hij het toevallig heeft gekregen en onherroepelijk zal verliezen."
 

Skip Navigation Links.




















In Memoriam

          Recentelijk zijn van ons heengegaan, dat zij mogen rusten in vrede.
voorletterstussenvoegselnaamgeboortedatumsterfdatumleeftijd
Jacoba C. Geerlings - Duijndam28-04-192119-06-201897
Gerardus M.L. Duijndam29-05-193310-06-201885
H.terHeide12-06-19509-06-201867
Jan Postma7-08-19341-05-201883
Anna G.van derSlot - Omlo18-02-193625-04-201882
Leonardus J. Wijnands27-09-192924-03-201888
Hendrika A. Geerlings-van Berkel20-07-192617-03-201891
Johanna M. Hoogewerf - Aarts24-05-19325-03-201885
Barbara A. Brama - Kromhout12-10-19231-03-201894
Catharina M.T.van derHulst-Konijn9-07-192717-02-201890
Alida A.M. Looijestijn26-09-19643-02-201853
Petronella M. Duivenvoorde-vd Berg19-06-193321-01-201884
Jacoba E. Verdegaal-van Eeden6-01-191618-01-2018102
Helenavan derBurg25-05-196013-01-201857
Johannes G.van derDrift20-06-192912-01-201888

"Niemand kent het gewicht van de last,
waaronder een ander gebukt gaat."