"Wie zich sterfelijk weet, heeft het leven lief: omdat hij het toevallig heeft gekregen en onherroepelijk zal verliezen."
 

Skip Navigation Links.




















In Memoriam

          Recentelijk zijn van ons heengegaan, dat zij mogen rusten in vrede.
voorletterstussenvoegselnaamgeboortedatumsterfdatumleeftijd
Jan M.M.F.J. Goelen31-10-196029-10-201756
Gijsbertus J.vanDam16-01-193228-09-201785
Juliana Smit - Bodar30-07-194226-09-201775
August V. Otto31-05-192525-09-201792
WilhelmusvanRoode16-05-193220-09-201785
Elisabeth M. Kemming-Duivenvoorden3-11-193030-08-201786
Anna J. Duijndam - van Gerven26-04-191925-08-201798
Cornelis G.T.van derTogt26-07-192824-08-201789
Geen Albaradan (foetus)16-08-201716-08-20170
Wilhelmus M.vanEeden23-02-192012-08-201797
Ulrich D.M. Zitter31-12-19518-07-201765
M.J.vanRoode - Hassing18-12-193217-06-201784
Maria C.A. Duivenvoorden-Nulkes28-04-19327-06-201785
Antoniavan denBerg - Kortekaas1-09-192819-05-201788
Jan A.S. Borman17-08-19319-05-201785

"Niemand kent het gewicht van de last,
waaronder een ander gebukt gaat."