"Wie zich sterfelijk weet, heeft het leven lief: omdat hij het toevallig heeft gekregen en onherroepelijk zal verliezen."
 

Skip Navigation Links.




















In Memoriam

          Recentelijk zijn van ons heengegaan, dat zij mogen rusten in vrede.
voorletterstussenvoegselnaamgeboortedatumsterfdatumleeftijd
Petronella M. Duivenvoorde-vd Berg19-06-193321-01-201884
Jacoba E. Verdegaal-van Eeden6-01-191618-01-2018102
Helenavan derBurg25-05-196013-01-201857
Johannes G.van derDrift20-06-192912-01-201888
Cornelis A.M.denElzen17-05-19463-12-201771
Jan M.M.F.J. Goelen31-10-196029-10-201756
Johanna P.M. Kuijt-Res21-02-19299-10-201788
Gijsbertus J.vanDam16-01-193228-09-201785
Juliana Smit - Bodar30-07-194226-09-201775
August V. Otto31-05-192525-09-201792
WilhelmusvanRoode16-05-193220-09-201785
Elisabeth M. Kemming-Duivenvoorden3-11-193030-08-201786
Anna J. Duijndam - van Gerven26-04-191925-08-201798
Cornelis G.T.van derTogt26-07-192824-08-201789
Geen Albaradan (foetus)16-08-201716-08-20170

"Niemand kent het gewicht van de last,
waaronder een ander gebukt gaat."