"Wie zich sterfelijk weet, heeft het leven lief: omdat hij het toevallig heeft gekregen en onherroepelijk zal verliezen."
 

Skip Navigation Links.




















In Memoriam

          Recentelijk zijn van ons heengegaan, dat zij mogen rusten in vrede.
voorletterstussenvoegselnaamgeboortedatumsterfdatumleeftijd
Leonardus J. Wijnands27-09-192924-03-201888
Hendrika A. Geerlings-van Berkel20-07-192617-03-201891
Johanna M. Hoogewerf - Aarts24-05-19325-03-201885
Barbara A. Brama - Kromhout12-10-19231-03-201894
Catharina M.T.van derHulst-Konijn9-07-192717-02-201890
Alida A.M. Looijestijn26-09-19643-02-201853
Petronella M. Duivenvoorde-vd Berg19-06-193321-01-201884
Jacoba E. Verdegaal-van Eeden6-01-191618-01-2018102
Helenavan derBurg25-05-196013-01-201857
Johannes G.van derDrift20-06-192912-01-201888
Cornelis A.M.denElzen17-05-19463-12-201771
Jan M.M.F.J. Goelen31-10-196029-10-201756
Johanna P.M. Kuijt-Res21-02-19299-10-201788
Gijsbertus J.vanDam16-01-193228-09-201785
Juliana Smit - Bodar30-07-194226-09-201775

"Niemand kent het gewicht van de last,
waaronder een ander gebukt gaat."